Gouache: "Vue de Naples" (usures). 23,5x31,5... - Lot 171 - Jonquet

Lot 171
Estimation :
30 - 40 EUR
Gouache: "Vue de Naples" (usures). 23,5x31,5 cm
Mes ordres d'achat